ISO 15504 Level 5 Spice Belgesi

ISO 15504 Level 5 Spice Belgesi

ISO 15504 Level 5 Spice Belgesi

ICT Certify olarak, süreçlerde sürekli iyileştirme felsefesini benimseyerek Türkiye'de bu sertifikayı veren tek şirket olduk.
İSTANBUL (AA) - Yerli iş yazılımları markası Logo Yazılım, 'Süreç' ve 'Yetenek' olarak iki boyutlu bir şekilde ele alınarak yapılan değerlendirme sonucu 'ISO 15504 SPICE Organizasyonel Olgunluk Sertifikası' aldı.

Şirket açıklamasına göre, sertifikanın süreç boyutu ilgili süreçlerin amacını, kapsamını, girdilerini ve çıktılarını; yetenek boyutu ise süreç niteliklerinin tanımlanmasını sağlıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Logo Grup Bilgi Teknolojileri ve İş Süreçleri Başkanı (CIO) Uğur Nuri Sipahi, dijital dönüşüm alanında faaliyet gösteren Logo Yazılım'ın tüm birimleriyle 'TS ISO IEC 15504 SPICE Organi̇zasyonel Olgunluk Seviye 5 Belgesi' alan tek şirket olmasından mutluluk duyduklarını belirterek, 'TS ISO IEC 15504 SPICE Organi̇zasyonel Olgunluk Seviye 5 Belgesi, iş hedeflerine bağlı olarak süreç etkinliği ve verimlilik hedeflerinin oluşturularak takip edilmesi ve buna bağlı olarak süreçlerin inovasyonunun ve optimizasyonunun garanti altına alındığını gösteriyor. Logo LAPIS metodolojisi ile tüm süreçlerinde sürekli iyileştirme felsefesini benimseyerek Türkiye'de bu sertifikayı alan tek şirket olduk ve sektördeki öncülüğümüzü bir kez daha belgeledik.' ifadelerini kullandı.

Paylaş